شرایط استفاده و حریم کاربران

کاربر محترم با توجه به اینکه ورود شما به ‏‌گیلاس گلد و استفاده از آن به هر شکل از قبیل استفاده از خدمات و یا ثبت سفارش به معنای آگاه بودن و قبول شرایط و قوانین استفاده از سایت می باشد ، خواهشمند است موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

 

قوانین و مقررات عمومی :

رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده رویه و اصول گیلاس گلد می باشد . در صورت تغییر در قوانین مندرج و رویه‏‌های پرسته مراتب متعاقبا در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود.
گالری گیلاس گلد مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام کند و در صورت لزوم فروش خود را متوقف کند . همچنین کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال خواهد شد. حق قطع فروش تمامی محصولات یا قسمتی از آنها به هر دلیلی مانند به پایان رسیدن موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای گالری گیلاس گلد مجاز می باشد.

خرید الکترونیکی :

خرید الکترونیکی مانند هر داد و ستدی نشان دهنده عقد یک قرارداد بین فروشنده و خریدار می باشد با این تفاوت که این نوع قرارداد میان فروشگاه و کاربر در محیط الکترونیکی منعقد می گردد.
در خرید از فروشگاه الکترونیکی کاربر پس از جستجو و انتخاب کالای مورد نظر و بررسی آن نسبت به ثبت سفارش الکترونیکی آن اقدام نموده که پس از انتخاب نحوه پرداخت وجه و ارسال ، کالا به دست کاربر می رسد .

ثبت سفارش :

کاربر پس از انتخاب محصول خود می بایست نسبت به ثبت سفارش آن در گیلاس گلد اقدام نماید . ثبت سفارش به معنی اعلام تایید کالای در خواستی از سوی کاربر به گیلاس گلد می باشد .
انجام مراحل فوق در صورتی که کاربر اقدام به ثبت نام در گیلاس گلد کرده باشد تنها یکبار صورت می پذیرد در غیر این صورت و در شرایطی که کاربر از گزینه مهمان استفاده نماید موظف به وارد نمودن تمامی مشخصات فوق در هر بار خرید از گیلاس گلد می باشد . لازم بذکر است ثبت نام در گیلاس گلد علاوه بر تسهیل در عملیات ثبت سفارش مزایای دیگری مانند اطلاع از جشنواره ها و فروش های ویژه و برقرای ارتباط با فروشگاه به منظور خبر رسانی در سایر موارد را دارا می باشد .

تمامی اطلاعات وارد شده توسط کاربران در هنگام ثبت نام نزد گیلاس گلد محفوظ می ماند در همین راستا گیلاس گلد از خریداران خود تقاضا دارد به منظور جلوگیری از بروز هرگونه مشکل و ضرر و زیان برای کاربر در هنگام ثبت سفارش ، اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد نمایند.
وزن و قیمتِ محصولی که موجود نباشد و کاربر به صورت آنلاین از سایت گیلاس گلد سفارش دهد به صورت حدودی می باشد و در زمان آماده شدن محصول، وزن و قیمت دقیق محصول به شما اعلام خواهد شد. باتوجه به وزنِ محصولِ ساخته شده قیمت نیز متغیر می باشد. درصورتی که کاربر مبلغی بیشتر از مبلغ تمام شده پرداخت کرده باشد، مابه التفاوت آن عودت داده خواهد شد و اگر هزینه ی سفارش بیشتر شود توسط خریدار پرداخت می گردد. لازم به ذکر است که کالای سفارشی با قیمت طلای روز تحویل کالا محاسبه می شود.

دریافت سفارشات :

کلیه کالاهای سفارش شده از سوی کاربران قبل از ارسال توسط گیلاس گلد کنترل گردیده و پس از اطمینان کامل از صحت کالا نسبت به ارسال آن اقدام می گردد .
کالاها در بسته بندی های استاندارد و ایمن به مشتریان تحویل می گردد . مشتریان در هنگام تحویل کالا می بایست بسته بندی کالا را کنترل و سالم بودن آن را رسید نمایند و در صورت مشاهده هرگونه ایراد و مشکل در بسته بندی کالا ( مانند پارگی و … ) که نشان از وجود مشکلات احتمالی در آن باشد ، از تحویل گرفتن کالا خودداری نمایند  و موضوع را به بخش خدمات پس از فروش سایت اطلاع داده و از همان طریق پیگیری نمایند . در غیر این صورت کاربر با امضا رسید دریافت کالا صحت مرسوله را تایید نموده و حق هرگونه ادعایی را از خود صلب می نماید.

روش های ارسال :

ارسال محصولات در پرسته با توجه به شهر مورد نظر کاربر می باشد. در تهران توسط پیک گالری گیلاس گلد و در شهرستانها توسط پست پیشتاز  می باشد.
در صورت ارسال با پست پیشتاز،مشتریان عزیز برای پیگیری مرسوله خود می توانند به وب سایت اداره پست مراجعه کنند. تمامی مسئولیت تحویل کالا به عهده اداره پست می باشد.
لازم به یادآوری می باشد که مشتریان محترم حتما در هنگام تحویل کالا از پیک نسبت به سالم بودن بسته بندی اطمینان کامل حاصل نمایند و سپس رسید دریافت کالا را امضا نمایند.
تمام تلاش تیم گیلاس گلد مبنی بر ارسال مناسب و تحویل سالم کالا می باشد ،در صورت نیاز کلیه خسارات ناشی از بروز مشکل و هر گونه حادثه در تحویل و حمل و نقل کالا به عهده گالری گیلاس گلد خواهد بود.

مدت زمان تحویل :

گیلاس گلد در راستای سرویس دهی هر چه بهتر به مشتریان خود ،کلیه محصولات ارسالی از طریق پیک در شهر تهران را حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت کاری در اختیار کاربران قرار می دهد و سفارش کاربران ساکن شهرستان ها ،حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت کاری برایشان پست خواهد شد و حداکثر طی ۷۲ ساعت کاری به دست مشتریان خواهد رسید.

ضمانت تعویض ۷ روزه و استرداد ۳ روزه :

بروز ایراد فنی

جهت رفاه حال مشتریان گیلاس گلد ضمانت تعویض ۷ روزه کالا را در اختیار آنان قرار داده است بدین معنی که مشتریان پس از تحویل کالا ۷ روز فرصت خواهند داشت که در صورتیکه کالای خریداری شده دارای ایراد باشد، گیلاس گلد نسبت به تعویض کالا اقدام نماید چنانچه موجودی آن کالا در فروشگاه به اتمام رسیده باشد ، مشتریان می توانند درخواست کالای مشابه نموده یا وجه پرداختی را از فروشگاه دریافت نمایند.کاربران می بایست حداکثر ظرف مدت ۷ روز بعد از دریافت کالا ایراد فنی را از طریق ارسال ایمیل یا تماس تلفنی به کارشناسان گیلاس گلد اعلام نمایند . بدیهی است پس از گذشت ۷ روز کالای مورد نظر شامل این سرویس نمی باشد .

1 . ایراد فنی اعلام شده توسط کاربر مورد تایید کارشناسان گیلاس گلد قرارگیرد
2 . ایراد ناشی از استفاده ناصحیح از کالا خریداری شده یا مسائلی نظیر آن و یا سایر مشکلات عمدی نباشد .
3 . در صورتی که پس از استرداد کالا ایراد فنی اعلام شده  مورد تایید کارشناسان گیلاس گلد نباشد هزینه ارسال مجدد کالا بر عهده مشتری می باشد .

عدم تطابق یا انصراف از خرید

واحد کنترل کیفیت گیلاس گلد قبل از بسته بندی مرسولات ، با دقت و حساسیت بالایی آنها را بررسی نموده و  درصورت اطمینان از صحت و تطابق کالا نسبت به ارسال آن اقدام می نماید با این وجود در صورتیکه کالای سفارش داده شده مغایر با کالای تحویلی توسط مشتری باشد و یا به هر دلیلی مورد پسند مشتری نباشد مشمول سرویس استرداد ۳ روزه می باشد .لازم به ذکر است که کلیه هزینه های عودت کالا بر عهده گیلاس گلد می باشد.در صورت بروز هر گونه خطا در ارزش ریالی یا درج قیمت کالا در وب سایت گیلاس گلد حق لغو سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری در گالری گیلاس گلد محفوظ می باشد و  طی ۷۲ ساعت کاری مبلغ را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز نموده، لذا مشتری هنگام ورود به وب سایت میپذیرد که از این مهم مطلع بوده و در این خصوص گالری گیلاس گلد مسئولیتی را متقبل نمی شود.

شرایط تعویض یا استرداد کالا :

1 . مشتری می بایست حداکثر تا هفت روز پس از تحویل کالا  نسبت به اعلام درخواست تعویض و حداکثر تا سه روز پس از تحویل کالا و یا ثبت سفارش نسبت به درخواست عودت کالا و یا وجه پرداختی ( در صورت ثبت سفارش ) به کارشناسان گیلاس گلد از طریق تماس تلفنی و یا ارسال ایمیل در قسمت تماس با ما اقدام نماید در غیر این صورت کالای مورد نظر شامل این سرویس نمی باشد و مشتری در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
2 .  استرداد کالا مستلزم جدا نشدن تگ ها از کالا میباشد و در صورت جدا شدن و یا مخدوش شدن تگ ها ، کالای خریداری شده قابل استرداد نمی باشد.
3 . در صورتیکه امکان تشخیص عدم تطابق کالا و یا مورد پسند نبودن آن بدون باز کردن پلمپ (آکبند)کالا مقدور باشد ، پس از خارج کردن کالا از حالت آکبند (پلمپ) امکان استفاده از این سرویس از کاربر سلب می شود.
4 . کالای برگشتی می بایست از نظر ظاهری در شرایط اولیه خود توسط گالری گیلاس گلد دریافت شود، و هر گونه تغییر فرم ظاهری محصول باعث خروج کالا از شرایط تعویض و عودت می شود و گالری گیلاس گلد هیچگونه مسئولیتی در این مورد نمی پذیرد.
5 . لازم به ذکر است که هر فرد حقیقی و حقوقی با یک نام کاربری مشخص و اطلاعات مشابه ، فقط  ۳ مرتبه میتواند از شرایط تعویض و عودت کالا استفاده کند ،در غیر این صورت گالری گیلاس گلد مسئولیتی در این خصوص نخواهد پذیرفت.
6 . در صورت وجود مشکل در کالا و ایراد فنی از طرف گالری گیلاس گلد کاربر موظف است که جهت پیگیری برای انجام عملیات عودت یا تعویض کالا به آدرس ایمیل info@gilasgold.com  عکس از کالا ارسال نمایند. در صورت عدم ارسال طی روزهای تعیین شده ، گیلاس گلد هیچگونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد پذیرفت.

لازم به ذکر است که کاربر با خرید از وب سایت گالری گیلاس گلد می پذیرد که از تمامی این قوانین مطلع میباشد و خارج از موارد ذکر شده حق هیچگونه ادعایی نخواهد داشت.

 نظرات کاربران

گیلاس گلد برای کاربران خود فضایی ایجاد نموده است تا در آن بتوانند از نظرات یکدیگر بهره مند گردند تا انتخابی صحیح و مطمئن داشته باشند . از این رو خواهشمند است تا در ایراد نظرات شخصی خود کلیه اصول اخلاقی و قانونی را رعایت نمایید .در غیر این صورت تمامی مسولیت و عواقب قانونی آن بر عهده کاربر می باشد.

همچنین در صورت عدم رعایت کاربر در درج نظرات خود ، گیلاس گلد نسبت به نشر و یا عدم نشر نظرات کاربران اختیار کامل دارد و  در صورت تشخیص مسولین سایت مجاز به جلوگیری از دسترسی مجدد کاربر به سایت و حتی در صورت لزوم تحت پیگرد قانونی قرار دادن کاربر می باشد.

1 . در سایت امکان بحث و تبادل نظر با سایر کاربران، ثبت نظرات، پیشنهادات و سؤالات فراهم شده است. در این زمینه کاربران موظف هستند از درج هرگونه مطالب مغایر با اصول قانونی و اخلاقی، افترا آمیز، تهدید کننده حریم خصوصی افراد یا حقوق مالکیت معنوی و هرگونه مطالب ناشایست دیگر جداً خودداری نمایند، در غیراینصورت کلیه مسئولیت و عواقب قانونی آن بر عهده ایشان می باشد.
2 . فروشگاه در نشر یا عدم نشر نظرات کاربران دارای اختیار کامل می باشد.
3 . در صورتیکه کاربری نسبت به رعایت و ضوابط فروشگاه در درج نظرات توجه کافی نداشته باشد، فروشگاه مجاز است از دسترسی مجدد کاربر به سایت جلوگیری به عمل آورده و در صورت لزوم وی را تحت پیگرد قانونی قرار دهد.

حریم خصوصی

فروشگاه گیلاس گلد در راستای خریدی آسان تر و سریع تر و همچنین ارسال محصولات برای اشخاص حقیقی و حقوقی می بایست اطلاعاتی را نظیر نام ، آدرس ، شماره تلفن ، کد پستی و … از آنها دریافت نماید .
از دیگر مزایای ثبت نام و ارایه مشخصات مذکور عضویت در خبرنامه و سامانه اطلاع رسانی سایت می باشد که از این طریق امکان اطلاع از اضافه شدن محصولات جدید ، تخفیفات و فروش های ویژه برای کاربران فراهم می شود و که البته امکان انصراف و خروج از این خبرنامه ها و سامانه اطلاع رسانی در قسمت پروفایل شخصی مقدور می باشد.

گیلاس گلد تمام تلاش خود را در حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی افراد می نماید تا خریدی امن و به یادماندنی را برای کاربران خود مهیا سازد و البته از کاربران نیز تقاضا دارد تا در حفظ و نگهداری کلمه عبور خود نیز کوشا باشند تا از بروز خطرات ناشی از انتشار اطلاعات خصوصی جلوگیری شود.